Spor
Giriş Tarihi : 09-07-2021 05:11   Güncelleme : 09-07-2021 05:11

KAYAKLI KOŞU ŞAMPİYONASI HEYECANI YAPILAN ÖDÜL TÖRENİYLE SONA ERDİ

Türkiye Kayak Federasyonu Başkanlığının 2021 yılı faaliyet programında yer alan Kayaklı Koşu Grup Şampiyonası ilimizin ev sahipliğinde,12 ilimizden ve 313 sporcunun katılımıyla startını aldı

KAYAKLI KOŞU ŞAMPİYONASI HEYECANI YAPILAN ÖDÜL TÖRENİYLE SONA ERDİ

Türkiye Kayak Federasyonu Başkanlığının 2021 yılı faaliyet programında yer alan Kayaklı Koşu Grup Şampiyonası ilimizin ev sahipliğinde,12 ilimizden ve 313 sporcunun katılımıyla startını aldı.
Müsabaka öncesi yapılan teknik toplantının ardından sporcular, Elaman Hanı kayak tesisinde Şampiyonada mücadele etmek için yerlerini aldı.
Grup Şampiyonasında, pandemi nedeniyle gerekli tüm tedbirler alınarak, yarışmalar hazır hale getirildi. Yarışmalarda dereceye girmeye çalışan sporcular rakiplerini bir bir eleyip, madalyanın sahibi olmak için azimle mücadele ederek, Şampiyona sonunda düzenlenen ödül töreniyle galibiyetlerini kutladılar.
İlimizi temsilen mücadele eden sporcularımız Kayaklı Koşu Grup Şampiyonasında 1, 1’ncilik, 2, 2’ncilik ve 3’te 3’ncülük elde etti.
Şampiyonada dereceye giren sporcularımızı tebrik eder, katılım sağlayan tüm sporcu, antrenör ve teknik heyeti yürekten kutlarız.