Gündem
Giriş Tarihi : 26-01-2022 11:57

İBB HEM ÇİLESİ HEM HİLESİ BİTMİYOR…

İstanbul bu kış kar altında kalmadı sadece. İBB’den esen yalan rüzgarı ve beceriksizlik fırtınası ile basiretsizlik alçak hava dalgası altında perişan oldu.

İBB HEM ÇİLESİ HEM HİLESİ BİTMİYOR…

İstanbullu sonunda sadece sahipsizlik değil, yalan siyaset meyvesi kişilerin hilelerini de yaşamış oldu.
Tam 16 milyon İstanbullunun parasını zevki Sefa ve tatile harcayan İBB, yollar kar altında iken millet cefa içinde iken kaymaya Avrupa’ya veya balıkçıya doymaya giderken İstanbullu yalanlarla Başbaşa bırakıldı. 

ÜÇ GÜNDE 1 SANTİM İLERLEMEDİ 
Yer Tuzla… İBB araçları beklenirken gelmeyen İBB araçlarından Tuzla’ya ulaşanlardan birisi 3 gün boyunca 1 cm ilerlemeyen İBB aracına yapılan tek müdahale İBB yazısını sökmek oldu.

Hem beceriksiz 
Hem Sahtekar 

İBB yönetiminin beceriksizliğini kapatma yöntemi ise yalan haber ve algı operasyonu oldu. Kar yağışında yardıma gelen araç 3 gündür aynı yerde ve hala yerinde bekliyor ancak İBB yetkilileri konudan bihaber sadece yapmadıkları İçin mazeret üretme arayışından ileri gidemiyor. 

ÜÇ GÜNDÜR AYNI YERDE DURAN ARACIN SIRRI 
Kar ile mücadelede yardım İçin geldiği sanılan aracın yolda kaldığı ve hiçbir yetkilinin konuyla ilgilenmediği için aynı yerde çalışmadan beklediği anlaşıldı. İBB yetkililerinin ise konu hakkında tek yaptığı araç üzerindeki İBB yazısını sökmek oldu…

 

Kaynak: https://www.tuzlagundem.com/haber/ibb-hem-cilesi-hem-hilesi-bitmiyor-73236.html