Gündem
Giriş Tarihi : 25-11-2021 17:16   Güncelleme : 25-11-2021 17:16

Bitlis Belediyesi: Kent Genelindeki Temizlik Çalışmaları Hız Kesmeden Devam ediyor

Bitlis Belediyesi Kent Genelindeki Temizlik Çalışmaları Hız Kesmeden Devam ediyor

Bitlis Belediyesi: Kent Genelindeki Temizlik Çalışmaları Hız Kesmeden Devam ediyor

Çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Bitlis Belediyesi ekipleri, kent genelindeki temizlik çalışmalarının kapsamını her geçen gün daha da genişletiyor.
Kış mevsiminin yaklaşması ile birlikte, Bitlis  Belediyesi ekipleri kent genelinde temizlik çalışmalarını yoğunlaştırdıklarını kaydettiler. Oluşturulan farklı ekipler ile birlikte tüm cadde ve sokaklarda çalışmalara başlayan ekipler, tüm kentte kesintisiz bir şekilde belirlenen planlar dâhilinde temizlik çalışmalarına devam ediyor.
Periyodik temizlik hizmetlerinin yanında cadde, sokak ve kaldırımlarda temiz bir ortam sağlamaya çalışan Bitlis Belediyesi temizlik ekipleri, rutin temizlik çalışmalarının yanında, şehir genelinde ‘de temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam ettirdiğini belirtti.
Bitlis Belediyesi ekipleri tarafından boş alanlarda park ve bahçelerde yağmur suyu kanallarında, boş arsa ve arazilerdeki çöplerin ve atıkların temizleme çalışmalarını sürdürüyor.
Konu hakkında yazılı açıklama yapan Yetkililer :’temizlik çalışmalarının kentte her gün devam ettiğini ifade ederek, özellikle kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte, yol kenarlarında ve boş arazilerde temizlik çalışmaları yapıldığını söyledi. yetkililer, temizlik çalışmaların sürdüğünü söyleyerek, “gelişi güzel atılan çöpler ve atıklar kentimiz için güzel bir görüntü oluşturmuyor. Bu yüzden de temizlik ekiplerimiz yol kenarlarında,boş arsalarda yağmur suyu kanallarında  atılan çöpleri  titizlikle temizliyor. Tüm sokaklarımızı temiz tutmak için çalışıyoruz” dedi.