Gündem
Giriş Tarihi : 08-03-2021 17:22   Güncelleme : 08-03-2021 17:22

Bitlis Belediyesi: Başkan Tanğlay’dan “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” mesajı

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımlayan Başkan Tanğlay, “Bitlis Belediyesi olarak üzerimize düşen sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmeye, kadınlarımızı her platformda desteklemeye ve pozitif ayrımcılık anlayışı ile yanlarında olmaya devam ediyoruz” dedi

Bitlis Belediyesi: Başkan Tanğlay’dan “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” mesajı

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımlayan Başkan Tanğlay, “Bitlis Belediyesi olarak üzerimize düşen sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmeye, kadınlarımızı her platformda desteklemeye ve pozitif ayrımcılık anlayışı ile yanlarında olmaya devam ediyoruz” dedi.

Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Doğumdan, ölüme kadınların hayatın merkezinde olduğunu ve pek çok güzelliğin yaşanmasının kadınlar sayesinde gerçekleştiğini belirten Başkan Tanğlay, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Başkan Tanğlay, şunları kaydetti: “Kadınlar bizim her şeyimiz. Bizlerin baş tacı; annemiz, hayat arkadaşımız, kızımız, kardeşimiz, arkadaşımız ve ömrümüze mana katan varlıklardır. Geçmişimizden bugüne dek milletimizin var olmasında büyük rol oynayan, kahraman kadınlarımızı,  bugünlere gelmemizde büyük kahramanlıklar gösteren tüm kadınlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum” diye konuştu.

 

 

Türk kadınının her alanda kendisini en iyi şekilde temsil ettiğini vurgulayan Başkan Nesrullah Tanğlay, “Bitlis Belediyesi olarak üzerimize düşen sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmeye, kadınlarımızı her platformda desteklemeye ve pozitif ayrımcılık anlayışı ile yanlarında olmaya devam ediyoruz. Bu vesilelerle başta tüm şehit anneleri ve eşleri olmak üzere; yaşamın her anında her türlü fedakârlıkta bulunan, yokluğumuzu ve sıkıntılarımızı paylaşan, her zaman yanımızda olan tüm fedakar kadınlarımızın ve attığım her adımda en büyük destekçim olan eşim ve kızlarımın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” ifadelerini kullandı.