Ekonomi
Giriş Tarihi : 02-06-2021 04:38   Güncelleme : 02-06-2021 04:38

79 SÖZLEŞMELİ PERSONELİMİZİN SÖZLEŞMELERİ YENİLENDİ

      Bitlis Tarım ve Orman İl Müdürlüğü bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B statüsünde görev yapan 79 personelin sözleşmeleri yenilenerek imzalandı

79 SÖZLEŞMELİ PERSONELİMİZİN SÖZLEŞMELERİ YENİLENDİ

      Bitlis Tarım ve Orman İl Müdürlüğü bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B statüsünde görev yapan 79 personelin sözleşmeleri yenilenerek imzalandı.

     Bitlis Tarım ve Orman İl Müdürlüğümüzde gerçekleştirilen törene İl Tarım ve Orman Müdürü Rıfat ÇELİK, İl Müdür Yardımcımız Sekmen ATICI ve Sözleşmeli personeller katıldı. Törende bir konuşma yapan İl Müdürü Rıfat ÇELİK;” öncelikle üstün azim ve çalışkanlıklarından dolayı bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Tarım teşkilatı olarak 2019 yılı içerisinde Tarımsal üretimde gerçekleştirdiğimiz proje ve çalışmalarla çok güzel ve başarılı işler yaptığımıza inanıyorum. Bakanlığımız talimatları doğrultusunda aşılama ve küpeleme çalışmalarında mesai saati gözetmeksizin, bayram ve hafta sonu tatili demeden tüm personellerimizle ilimiz için çalıştık. Çalışma alanımız içerisinde eğitim-yayım çalışmaları, desteklemeler, gıda ve su ürünleri denetimleri projeler birçok konuda üzerimize düşen görevleri layıkıyla yerine getirdik. İnşallah içerisinde bulunduğumuz 2020 yılda aynı azimle çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Şahsım adına 2019 yılı içerisinde yapmış olduğunuz çalışmalar için sizlere teşekkür ediyor, 2020 yılında hepimizin başarılı, mutlu, sağlıklı, güzel günler görmesini temenni ediyorum. Bugün burada imzalayacağımız sözleşmelerin de siz değerli meslektaşlarıma, ilimize ve Bitlis Tarım ve Ormana İl Müdürlüğüne hayırlı olması dileklerinde bulundu.

    Bitlis Tarım ve Orman Müdürü Rıfat ÇELİK konuşmasının ardından 79 personelle sözleşmeler imzalandı.